قیمت خرید آجر قزاقی کامل

از جمله آجرهایی که قدمت بسیار بالایی داشته و از گذشته تاکنون برای ساختن منازل و دیوارها از آن مورد استفاده قرار می گرفته، آجر قزاقی می باشد که در ابعاد و کیفیت های مختلفی به بازار ورود پیدا کرده اند. قیمت آجر قزاقی کامل وابسته به شرکت تولیدی آجر، اندازه و مواد به کار رفته در آن می باشد که در میان فروشگاه ها متفاوت است. برای خرید این نوع مصالح شما می توانید آنها را در تناژهای مختلفی متناسب با نوع کاربری خود تهیه و استفاده نمایید.

قیمت خرید آجر قزاقی کامل

معرفی انواع آجر قزاقی سنتی

معرفی انواع آجر قزاقی سنتی بسیاری از بناهای تاریخی ایران که توانستند از سالیان گذشته تاکنون به صورت پایدار و دوام خود را حفظ کنند، از این نوع آجر ها در فرایند ساخت آن استفاده شده است که امروزه آنها را با نام آجر سنتی نیز می شناسند. آجر قزاقی علاوه بر کیفیت بالایی که دارند، باعث زیبایی سازه شده که برخی از افراد آنها را در نماهای داخلی و بیرونی ساختمان ها نیز استفاده می کنند.

آجر قزاقی و آجر فشاری یزد در رنگهای مختلفی طراحی و تولید شده است که در برابر رطوبت و نور آفتاب مقاومت بسیار بالایی داشته و می توان آنها را به راحتی توسط سیمان و یا مصالح مشابه در محل مورد نظر نصب نمود.
آجرهای قزاقی سنتی اغلب به صورت مستطیلی و یا مربعی هستند که در سایزهای مختلفی تولید شده اند.

مهمترین ویژگی های آجر قزاقی:

  • دوام بسیار بالایی دارد
  • هرگز شوره نمی زنند
  • رنگ آن ثابت است
  • در برابر آب و سرما مقاومت خوبی دارد
  • نور خورشید به آن آسیبی نخواهد رساند

این نوع مصالح عایق بسیار مناسبی در برابر سرما و گرما می باشند که شما با با صرف هزینه کمی می توانید آنها را خریداری کرده و در بخش های مختلفی از ساخت و سازهای خود استفاده نمایید.
ساختمان هایی که از این نوع آجر برای ساخت آن استفاده شده است، ارزش بالاتری داشته که بهترین نوع آن از خاک های مخصوص رسی و توسط قالب های مخصوص طراحی و تولید شده است.

قیمت انواع آجر قزاقی کامل

قیمت انواع آجر قزاقی کامل قیمت انواع آجر قزاقی کامل و آجر گری مرودشت به نسبت آجرهای مشابه کمتر می‌باشد که به همین خاطر افراد ترجیح می دهند این نوع مصالح را جایگزین مصالح ساختمانی نمایند.
یک آجر با کیفیت باید به خوبی پخته شده باشد و زدگی، ترک یا شکستگی بر روی آنها وجود نداشته باشد.

شما با خرید این نوع مصالح می توانید آنها را به عنوان آجرهای تزئینی در در بخش های مختلفی مانند ستون ها، حاشیه درب و پنجره ها و بخش های دیگر مورد استفاده قرار دهید.

برای تهیه آجر قزاقی در ابعاد مختلف و قیمت مناسب بهتر است با کارشناسان بخش فروش سایت ارتباط برقرار نمایید.

5

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما