قیمت سفال 7 زرد کرمان

قیمت سفال 7 زرد کرمان

سفال 7 سانت زرد یکی دیگر ازمحصولات تولیدی می باشد که از خاک رس وآب تشکیل شده وبه رنگ زرد با دستگاهای پیشرفته تولید ودرکوره هاپخت می گردد ابعاد این آجر 20*10*7 می باشد که باوزن تقریبی 1/600گرم تولید می شود از این آجر می توان به عنوان نما نیز استفاده نمود چون به صورت اتوماتیک برش می خورد .

قیمت این آجر درحال حاضر بالغ برهرعدد 6500 ریال می باشد که نسبت به سال قبل بیش از 50 % درصد افزایش قیمت داشته است .

ظرفیت کامیون ها به شرح ذیل می باشد:

تک :6000 عدد

ده چرخ:9000 عدد

تریلی :15000 عدد

می باشد برای خرید اینترنتی شما می توانید با تماس گرفتن یا اینکه درخواست خود را درواتساپ اعلام نماید.

ظرفیت کامیون ها به شرح ذیل می باشد:

اجرسفال قرمز:

اجر سفال قرمز یکی دیگر از محصولات تولید ی می باشد که به خاطر وجود آهن درخاک به رنگ قرمز در می اید این نمونه آجر نیز بادستگاه پیشرفته تولید و به قسمت کوره ها هدایت و در آنجا پخت انجام درمی گیرد به این نمونه آجر آجر عراقی نیز گفته می شود ابعاد این آجر 20*10*7 می باشد و ظرفیت کامیون ها نیز مانند آجر سفال قرمز می باشد که برای دیوارهای باربر و غیر باربر مورد استفاده قرار میگیرد.

اجرسفال قرمز: دفترفروش

دفتر فروش اجر کرمان:

دفتر فروش اجر کرمان و در کرمان قرار دارد در خیابان جهاد که اقدام به فروش انواع آجر سفال قرمز و آجر زرد و آجر سه گل یزد وهمچنین انواع بلوک سقفی 20 و 25 و آجر نسوز ضایعات نموده است.

همچینین امروزه درمعماری وساخت ساختمانها به عنوان نما واستحکام از اهمیت به سزای برخودار می باشد.

 

دفتر فروش اجر کرمان:

قیمت روز آجر قرمز

قیمت امروزآجر قرمزکرمان درمورخ 10/7 از هرعدد 650 ت تا هرعدد به 520 می باشد که این قیمت قبلا بیشتر بوداین قیمت ها به سمت کاهش قیمت حرکت کرده است وقیمت ها نسبت به برج فروردین کاهش داشته است نرخ قیمت ها بستگی به کیفیت وکمیت کالا نیز بستگی دارد که در هرنمایندگی نمونه ای از این محصولات را می توان به چشم مشاهده نمود وازکیفیت ان مطلع شوید.

قیمت روز آجر قرمز

کارخانه آجر سفال کرمان:

کارخانه آجر سفال کرمان اقدام به تولید سفال قرمزبا ابعاد 20*10*7 و آجر نسوز کویر یزد نموده است که دراین راستا سایرمحصولات این شرکت را می توان به تولید تیغه دیواری 8 و 10 و 14 وبلوک سقفی نیز نام برد که با دستگاه تولید وبا قیمت کارخانه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد .

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما